Ilu,  Uncategorized

Elu esimene suurem kreemiost ja kogemused

On kuidagi läinud nii, et ma ei ole kasutanud pikki aastaid muid näokreeme peale meigi aluskreemi, sest polnud nagu vaja – näonahk oli niigi prink. Kuni ühtäkki avastasin, et nägu hakkab käest minema. Teengi siinkohal väikese ülevaate enda ostetud kreemidest ja seerumitest.

Mis seal muidugi üldse rääkida – ma ei olnud kordagi kosmeetiku juureski käinud kuni lapsega veedetud unetud ööd ja üks isiklikus elus toimunud raske kaotus mu näole jäljed jätsid. Alles siis mõistsin, et peaks näoga veidi rohkem tegelema kui hommikul meigi näkkupanek ja õhtuti mahavõtmine.

Esimest korda elus lubasin endale kvaliteetsemaid kreeme. Varasemalt olin kasutanud pikalt neid odavaid, mida sai nendest slaavi toodetega kauplevatest kosmeetikapoodidest osta. Kui maske veel viitsisin aeg-ajalt näkku panna, siis seerumitest polnud kuulnudki. Kosmeetik aga soovitas kreemi alla seerumit määrida, sest mida küpsem nahk, sest rohkem hooldust ja toitmist vajab. Mul on kombineeritud nahk ilmselt – põskedelt on kuiv, ent lõug, nina ja otsaesine kipuvad läikima ja sinna tekib ja rasupunne.

Näitangi teile oma elu esimest suuremat kreemiostu. Mulle meeldib erinevaid tooteid katsetada ning kui esimest korda võin minna ka mingil määral reklaami ohvriks, siis teist korda kindlasti mitte. Kuna ost sai tehtud suhteliselt ammu ja mõned tooted juba otsaski, siis saan jagada oma kogemust ning kuna keegi mulle selle postituse eest maksnud ei ole, siis ei hoia ma ennast ka väga tagasi, ehhee.

Esimene toode vasakult on Vita aurum pärlitega seerum, mille ostsin ilmselt sellepärast, et see näeb nii lahe välja. Kasutasin seda kreemi all igapäevaselt ja võin öelda, et suurt efekti näonahale ma ei täheldanud, küll on aga efektsed need pärlid, mis katki tehes säravad ja ehk see oligi selle seerumi kõige suurem efekt. Peale päevase jumestuskreemi pealekandmist näkku sära ja sätendust ei jäänud. Ja kui nüüd tulevad need, kes ütlevad, et koos ühe tootega tuleb kasutada sama firma kreeme-õlisid-maske, et koostoime oleks suurem, siis mina seda juttu tõsiselt ei võta, sest hea asi ongi hea asi iseenesest.

Eucerini anti-pigment öökreem. Mul on näonahk üsna pigmenteerunud, sest olen varasemalt olnud suur päikesesõber. Kuna kasutan seda öökreemina ja enamus õhtutel unustan määrida (öökreemi kasutamist pean veel harjutama), siis hetkel kogemust veel välja tuua ei saa. Ükspäev vaatasin küll, et pigmenti näos oleks justkui vähem, aga pean veel katsetama enne kui kindlalt soovitada julgen. Lõhn on muidu meeldiv, toode hajub nahal mõnusalt ning jätab selle pehmeks nagu beebi pepu.

Vita Aurum toonivad tilgad kasutamiseks koos päevakreemiga. See on nagu pruunistav kehakreem või kuidas neid pruune vedelikke kutsutaksegi, mis ilma päevitamata pruuni jume annavad, aga see konkreetne toode teeb seda näole. Lõhn on täpselt nagu ühel pruunistaval kreemil, mida kunagi kasutasin ja see hakkab mulle veidi vastu.

Pruunima jume teeb see vedelik tõesti, aga kui jumestuskreemi ei kasuta, jääb minu nägu küll läikima nagu hiidlase püksinööp. Sestap mõtlen, et võib-olla peaks ikkagi õhema kihi puuderkreemiga näo ikka üle tegema. Igatahes, annab jumet küll ja kui teil on ilus sile näonahk, siis mõnus toode suvisteks käikudeks.

Minu vaieldamatu lemmik sellest reast on SkinClinik näovaht, mida ei ole vajagi suures koguses kasutada, et nägu kenasti puhtaks saaks. On tagasihoidlik, lõhnab mentooliselt ja teeb oma tööd imehästi. Kiidan ja soovitan! Kui nägu peale pesu veidi kuiv jääb, on kreemid abiks.

Löwengrip Day Mask on meigialune kreem värskema jume ja pehmuse andmiseks. Lõhab talutatavalt, on mõnusalt niisutav ning väga pehme peale kanda ja hõlpsasti hajutatav. Kui on olnud kiire, olen seda kasutanudki puhtalt päevase aluskreemina ilma muid kreeme peale kandmata ning oma tööd teeb ta hästi. Jätab nahale õrna ja meeldiva sädeluse. Ütleme siis nii, et ma hetkel nii vaimustuses ei ole, et seda teist korda osta plaaniks, aga kindlasti soovitan proovida.